Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego dla organów administracji publicznej - stawki urzędowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości - specjalne warunki - realizacja do 72 godzin!

- powrót to poprzedniego menu

   
Szanowni Państwo,

nasza kancelaria to zespół kilkunastu tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w różnych dziedzinach. Znajdują się w nim tłumacze medyczni, techniczni, prawni oraz ekonomiczni. Każde zlecenie przyjmuje do realizacji pierwszy wolny tłumacz - dzięki temu Państwa zlecenie zostanie przetworzone w ciągu 72 godzin (dotyczy tłumaczeń do 10 stron). W przypadku tekstów specjalistycznych zlecenie zostaje przypisane do konretnego tłumacza przysięgłego specjalizującego się w danej tematyce.

Nasze biuro jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Wszystkie zlecenia przyjmujemy z satysfakcją i zadowoleniem, dlatego nie spotkacie się Państwo z odmową wykonania tłumaczenia lub informacją o kolizji terminów lub zajętości danego tłumacza.

Rozliczenie za tłumaczenie odbywa się na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI z dnia 24 stycznia 2005 r. w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego (Dz. U. z dnia 26 stycznia 2005 r.)

Jak zamówić tłumaczenie uwierzytelnione z lub na język angielski? Procedura zamówienia tłumaczenia przez organy administracji publicznej została opisana tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z koordynatorem tłumaczeń uwierzytelnionych - tel: 0609 99 99 99 lub 693 333 333 - e-mail: kancelaria@tlumacz.com.pl  

 

 

Procedury związane z zamówieniem tłumaczenia uwierzytelnionego lub potwierdzonego

005 Procedura zamówienia tłumaczenia przez organy administracji publicznej
009 Procedura zamówienia tłumaczenia uwierzytelnionego pisemnego
010 Procedura zamówienia tłumaczenia uwierzytelnionego ustnego
011 Procedura zamówienia niezależnej opinii językowej wydanej przez biegłego
014 Procedura zachowania poufności
017 Procedura poświadczania tłumaczeń z języka obcego na język obcy
018 Procedura potwierdzania tłumaczeń pisemnych
019 Procedura uwierzytelnienia tłumaczenia zwykłego
020 Procedura legalizacji dokumentów w Ministerstwie Spraw Zagranicznych
021 Procedura legalizacji dokumentów w Ambasadzie
022 Procedura uzyskania apostille na dokumentach
 

Serdecznie zapraszamy do współpracy