Aktualne promocje - tłumaczenia przysięgłe z i na język angielski

     

PROMOCJA TŁUMACZEŃ UWIERZYTELNIONYCH (PRZYSIĘGŁYCH) Z I NA JĘZYK ANGIELSKI.

Dostępność: 24h - 7 dni w tygodniu

Dzisiaj zlecenie - jutro odbiór!

tylko 29 zł netto za stronę  1125 znaków ze spacjami tekstu wynikowego za tłumaczenia poświadczone z i na język angielski!

 

Aby skorzystać z promocji prześlij materiały przeznaczone do tłumaczenia na adres e-mail: angielski@tlumacz.com.pl a w temacie maila umieść następujący dopisek: PROMOCJA ANGIELSKA oraz swoje imię i nazwisko lub nazwę firmy.

Nasze biuro w 2011 roku uruchomiło w ramach swojej działalności całodobowy dyżur tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego z lub na angielski prześlij niezwłocznie pliki bezpośrednio do tłumacza na adres: angielski@tlumacz.com.pl - ofertę wraz z potwierdzeniem gotowości prześlemy niezwłocznie.

Nasz zespół tłumaczy przysięgłych stanowią doświadczeni tłumacze sądowi. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii wspierających pracę tłumacza takich jak SDL Trados Studio 2011 - nasza baza zawiera ponad 15 milionów przetłumaczonych stron, oficjalnych dokumentów UE, aktów prawnych, ustaw, norm, rozporządzeń oraz tekstów technicznych i specjalistycznych. To wszystko zapewnia spójność słownictwa i wysoką jakość przekładu. Stała sztywna cena bez względu na tryb i kombinancję wynosi 29 zł netto za stronę 1125 znaków ze spacjami tekstu wynikowego.

SERWIS NOCNY 20:00 - 08:00 kliknij tutaj

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.