Windykacja międzynarodowa - innowacyjne rozwiązanie dla firm

powrót do strony głównej | powrót do strony usług dodatkowych | powrót do oferty dla firm

Szanowni Państwo,

dzięki stałej i całodobowej współpracy międzynarodowej z tłumaczami, native speakerami oraz kancelariami prawnymi na całym świecie, oferujemy globalną pomoc w windykacji Państwa należności od nierzetelnych kontrahentów na trzech poziomach usług. Po złożeniu zamówienia, następnego dnia wykonujemy połączenie telefoniczne do danego kontrahenta w jego ojczystym języku i informujemy o zaległości, a uzyskane informacje przekazujemy niezłowcznie Klientowi (POZIOM 1). POZIOM 2 to dodatkowa informacja o planowanych krokach prawnych (zgodnie z prawem obowiązującym w danym kraju) i konsekwencjach nieterminowej płatności. Ostatni poziom usługi to POZIOM 3 - monitoring płatności oraz podjęcie współpracy z lokalną kancelarią prawną.

Wybierz odpowiednią usługę:

Oferujemy trzy rodzaje usług windykacji międzynarodowej: POZIOM 1 | POZIOM 2  | POZIOM 3. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz Dział Windykacji Międzynarodowej pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Prześlij swoje zapytanie już teraz: wm@tlumacz.com.pl | tel: 693 33 33 33

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna promocja - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

 

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy