CENTRUM PROCEDUR OPERACYJNYCH - PROCEDURA 003

powrót do poprzedniego menu

Procedura zamówienia tłumaczenia ustnego symultanicznego
Numer procedury 003
Data wejścia w życie: 7 czerwca 2013 roku
Dotyczy: Klienci korporacyjni
Rodzaj usługi: tłumaczenie ustne
Wystawca: Dział Obsługi Klienta
 
 
 

Nasze biuro oferuje tłumaczenia ustne we wszystkich językach świata. W przypadku zainteresowania złożeniem zamówienia na tłumaczenie ustne prosimy o postępowanie zgodnie z poniższym schematem:

 
  ETAP 1 - DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW ORAZ PODSTAWOWYCH INFORMACJI O PROJEKCIE  
 

1. W pierwszym zapytaniu dotyczącym usługi tłumaczenia ustnego symultanicznego (lub konsekutywnego) prosimy o następujące informacje:

  • datę oraz miejscowość oraz czas trwania tłumaczenia

  • tryb tłumaczenia: (symultaniczny lub konsekutywny)

  • ilość uczestników: (w przypadku tłumaczeń kabinowych)

  • informacje o dostępności materiałów pomocniczych dla tłumacza

  • wszelkie dodatkowe informacje, życzenia Klienta oraz wymagania

  • informacje o obowiązującym stroju

  • informacje dotyczącą sprzętu konferencyjnego

Prosimy również o dołączenie wszelkich niezbędnych informacji o wymaganej terminologii oraz, w miarę możliwości, wszelkie inne dodatkowe materiały pomocnicze, jakie mogą okazać się pomocne podczas tłumaczenia.

W przypadku nagłych projektów lub sytuacji nadzwyczajnych uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny - szczegółowe informacje kontaktowe tutaj

 
     
  ETAP 2 - WYCENA  
 

Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawienia najlepszej oferty. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 120 minut od momentu otrzymania materiału w dni robocze oraz w ciągu 24 godzin w dni wolne od pracy (dni świąteczne) w przypadku zapytań o tłumaczenia symultaniczne oraz do 24 godzin we wszystkie dni tygodnia w przypadku zapytań dotyczących wynajmu sprzętu konferencyjnego.


“Nie otrzymałeś oferty w ciągu 120 minut w dni robocze (tłumaczenia symultaniczne) lub 24h (wynajem sprzętu)? Prosimy poinformuj nas o tym! Otrzymasz dodatkowo 10% rabatu! E-mail: szef@tlumacz.com.pl


 

UWAGA! W przypadku trybu ekspresowego wymagającego niezwłocznego rozpoczęcia tłumaczenia uprzejmie prosimy o kontakt z czerwonym telefonem naszego biura pod numerem 0609 99 99 99

 
     
  ETAP 3 - AKCEPTACJA WARUNKÓW ORAZ PŁATNOŚĆ ZA USŁUGĘ  
 

 W razie akceptacji przedstawionej przez nas oferty rozpoczynamy proces organizacji tłumaczenia symultanicznego (lub konsekutywnego). Za potwierdzenie wykonania tłumaczenia uznajemy stosowną informację wysłaną przez Klienta ze służbowego adresu elektronicznego danej firmy wraz z podaniem pełnych danych fakturowych firmy. W szczególnych przypadkach możemy prosić o dokonanie przedpłaty lub wpłatę zaliczki (duże projekty).

Płatność za tłumaczenie dokonywana jest na podstawie wystawionej faktury z 7, 14 lub 30 dniowym terminem płatności - w zależności od rodzaju zawartej umowy i wspólnych postanowień. Fakturę wysyłamy elektronicznie w postaci pliku PDF z prośbą o wydrukowanie i przekazanie do Działu Księgowego. Na życzenie Klienta możemy również przesłać wystawioną fakturę pocztą tradycyjną.

UWAGA! Wszystkie podane ceny na stronie internetowej wyrażone są w wartości netto. Do cen tych należy doliczyć podatek VAT (23%). Nie wykonujemy tłumaczeń w tak zwanym trybie "bez faktury".

 
  ETAP 4 - REALIZACJA PROJEKTU  
 

Każde tłumaczenie symultaniczne wymaga dokladnego przygotowania. Na tym etapie ustalamy wszystkie szczegóły i analizujemy materiały pomocnicze. Jeżeli tłumaczenie odbywa się w kabinie i trwa powyżej 30 minut wówczas, zgodnie z procedurą, tłumaczenie obsługiwane jest przez dwóch tłumaczy zmieniających się co 30 minut. 

 
  ETAP 5 - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU  
 

Po zakończonym tłumaczeniu wszystkie przesłane materiały w postaci wydrukowanych tesktów zostają odesłane Klientowi lub zniszczone. Nie archwizujemy zleceń i w momencie otrzymania zapłaty za tłumaczenie, w miarę możliwości, usuwamy wszelkie przesłane przez klienta materiały.

 

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna promocja - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.