Usługi dodatkowe świadczone przez nasze biuro

powrót do strony głównej 

e-mail: info@tlumacz.com.pl - tel: 693 333333, 691 777777, 609 999999

NOWOŚĆ: Native speaker - usługa kontaktowa

W każdej chwili możesz zlecić nam wykonanie połączenia telefonicznego w dowolnym kraju, które zostanie wykonane przez native speakera danego języka. Uzyskamy wszelkie informacje, załatwimy każdą sprawę a następnie prześlemy wszystkie odpowiedzi lub informacje drogą elektroniczną.

 
       
Native speaker - korekta tłumaczenia (proof-reading)

Oferujemy weryfikacje językowe wykonywane tylko i wyłącznie przez native speakerów danego obszaru językowego. Ponad 150 native speakerów współpracujących z naszym biurem.

 
Native speaker - podkłady głosowe, nagrania lektorskie

Potrzebujesz profesjonalnego podkładu głosowego wykonanego przez native speakera danego języka? Oferujemy podkłady lektorskie w ponad 50 językach w tym we wszystkich językach Unii Europejskiej.

 
Tłumaczenia stron internetowych - lokalizacja oprogramowania

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu tłumaczenie stron internetowych odbywa się bezpośrednio na plikach jakie umieszczane są na danym serwerze.

 
Edycja tłumaczenia - przygotowanie tekstu do publikacji

Po zakończonym procesie tłumaczenia warto dokonać edycji tłumaczenia tj. dokładnej weryfikacji wykonanej przez drugiego tłumacza danego języka lub native speakera.

 
Wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych

U nas możesz wynająć dowolny sprzęt niezbędny do organizacji tłumaczenia ustnego (kabinowego) na terenie całego kraju.

 
Poświadczanie tłumaczeń pisemnych

Każda osoba może dokonać w naszym biurze poświadczenia wykonanego przez siebie tłumaczenia, które po uwierzytelnieniu posiadać będzie taką samą moc prawną jak tłumaczenia wykonane przez tłumacza przysięgłego.

 
Potwierdzanie tłumaczeń pisemnych

Potwierdzanie w odróżnieniu od poświadczania dokonywane jest przez nasze biuro pieczęćią i podpisem tłumacza lub koordynatora danego projektu.

 
Niezależne opinie językowe - opinia biegłego o tłumaczeniu

Na życzenie Klientów dokonujemy niezależnych i obiektywnych opinii o danym tłumaczeniu, które wykonywane są przez tłumaczy przysięgłych danego języka.

 
Wyszukiwanie informacji na stronach obcojęzycznych

Dzięki współpracy z naszymi regionalnymi przedstawicielami na całym świecie jesteśmy w stanie bardzo szybko za pomocą jednej wiadomości elektronicznej przekazać twoje zlecenie do realizacji.

 
Legalizacja dokumentów w MSZ

Nie musisz przyjeżdżać do Warszawy, aby dokonać legalizacji dokumentów w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Z przyjemnościż zrobimy to za ciebie!

 
Międzynarodowe opinie prawne

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa z zagranicznymi kancelariami prawnymi. Dzięki naszym regionalnbym przedstawicielom w niemal każdym zakątku świata i sprawnej organizacji twoja opinia prawna może być gotowa już jutro.

 
Poświadczenie tłumaczenia przez Ambasadę / Konsula

W przypadku braku tłumacza przysięgłego danego języka tłumaczenie należy poświadczyć przez Konsula kraju w którym dany język jest językiem urzędowym. Pośredniczymy w tym procesie we wszystkich dostępnych językach.

 
Uzyskanie apostille na dokumentach

Nie musisz przyjeżdżać do Warszawy, aby uzyskać apostille w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Z przyjemnościż zrobimy to za ciebie zarówno w stosunku do naszych tłumaczeń jak i każdych innych dokumentów.

 
Windykacja międzynarodowa

Oferta dla firm windykacyjnych w Polsce oraz innych podmiotów gospodarczych. Pomagamy w kontakcie oraz uruchamianiu stosownych procedur windykacyjnych we wszystkich krajach w których posiadamy swoje biura, przedstawicieli lub współpracowników. Pełna lista tutaj.

 

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna promocja - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

 

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.