CENTRUM PROCEDUR OPERACYJNYCH - PROCEDURA 007

powrót do poprzedniego menu

Procedura zamówienia tłumaczenia wyjazdowego
Numer procedury 007
Data wejścia w życie: 7 czerwca 2013 roku
Dotyczy: osoby indyw., firmy., organy a.p.
Rodzaj usługi: tłumaczenie ustne i asystenckie
Wystawca: Dział Obsługi Klienta
 
 
 

Nasze biuro świadczy swoje usługi tłumaczeniowe na całym świecie (zobacz pełną listę tutaj). Jeżeli jesteście zainteresowani tłumaczeniem ustnym w dowolnym innym kraju prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą

 
  ETAP 1 - ZAPYTANIE OFERTOWE  
 

1. Zapytanie ofertowe wysyłamy drogą elektroniczną na adres info@tlumacz.com.pl. Jeżeli zależy Państwu na czasie prosimy o dopisek "EXPRESS" lub "PILNE" w temacie wiadomości wówczas uruchomiony zostanie system ESP. W sytuacjach nagłych i nadzwyczajnych prosimy o kontakt z Działem Tłumaczeń Wyjazdowych:

  • datę oraz miejscowość oraz czas trwania tłumaczenia

  • tryb tłumaczenia: (symultaniczny, konsekutywny, szeptane, asystenckie)

  • ilość uczestników: (w przypadku tłumaczeń kabinowych)

  • informacje o dostępności materiałów pomocniczych dla tłumacza

  • wszelkie dodatkowe informacje, życzenia Klienta oraz wymagania

  • informacje o obowiązującym stroju

 
     
  ETAP 2 - WYCENA I POTWIERDZENIE REALIZACJI  
 

Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawienia najlepszej oferty. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zapytania ofertowego w dni robocze oraz w ciągu 48 godzin w dni wolne od pracy (dni świąteczne).

UWAGA! W przypadku trybu ekspresowego wymagającego niezwłocznego rozpoczęcia tłumaczenia uprzejmie prosimy o kontakt z czerwonym telefonem naszego biura pod numerem 0609 99 99 99

 
  ETAP 3 - REALIZACJA TŁUMACZENIA ORAZ PŁATNOŚĆ  
 

 Po dokonanym potwierdzeniu zamówienia rozpoczynamy proces organizacji zlecenia.  Projekt zostajhe przekazany do pierwszego wolnego tłumacza danego języka lub pierwszego wolnego tłumacza danej specjalizacji lub tłumacza najbliżej zamieszkującego (w przypadku tłumaczeń ustnych).

Po zakończonym tłumaczeniu wystawiamy fakturę VAT, którą wysyłamy (wraz z tłumaczeniem) na adres podany w zamówieniu lub potwierdzeniu.

W przypadku tłumaczeń wyjazdowych zamawianych przez podmioty zagraniczne prosimy o dokonanie 50% przedpłaty.

 
  ETAP 4 - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU  
 

Po zakończonym tłumaczeniu wszystkie przesłane materiały (dokumenty oryginalne, kopie oraz wydruki faksowe) zostają odesłane lub zniszczone. Nie archwizujemy danych Klientów oraz usuwamy wszelkie przesłane materiały.

 

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna oferta dla organów administracji publicznej - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.