Procedury operacyjne EBT

 • 010 Procedura zamówienia tłumaczenia uwierzytelnionego ustnego

  Numer procedury

  010

  Data wejścia w życie:

  7 czerwca 2013 roku

  Ostatnia aktualizacja:

  2 września 2018 roku

  Dotyczy:

  wszyscy Klienci

  Rodzaj usługi:

  tłumaczenia przysiegłe (inaczej: poświadczone, uwierzytelnione)

  Wystawca:

  Dział Obslugi Klienta

 • Nasze biuro wykonuje tłumaczenia uwierzytelnione (poświadczone) oraz potwierdzone we wszystkich językach świata. Zlecenia pilne i ekspresowe - więcej informacji tutaj.

  ETAP 1 - ZAPYTANIE ORAZ REZERWACJA

  Aby zamówić tłumacza przysięgłego na tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione) ustne lub dokonać rezerwacji terminu w dowolnej miejscowości na terenie kraju prosimy o przesłanie zapytania elektronicznego korzystając z formularza lub wysyłając wiadomość na nasz główny adres e-mail dostępny w zakładce Kontakt.

  Prosimy umieścić następujące informacje, które pomogą nam szybko i sprawnie przesłać możliwie najkorzystniejszą ofertę.

  1) miejscowość w której tłumaczenie ma zostać wykonane

  2) określenie czynności prawnej lub innej podczas której wymagana będzie obecność tłumacza przysięgłego

  3) datę oraz godzinę rozpoczęcia i zakończenia tłumaczenia (o ile czas zakończenia jest znany)

  4) wszelkie dodatkowe niezbędne informacje (w szczególności dotyczące dostępności ewentualnych materiałów pomocniczych dla tłumacza) w tym m.in. informacje dotyczące dress code'u (odpowiedniego ubioru).

  ETAP 2 - WYCENA I POTWIERDZENIE REALIZACJI

  Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawienia najlepszej oferty. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 120 minut od momentu zapytania w dni robocze oraz w ciągu 24 godzin w dni wolne od pracy (dni świąteczne).

  “Nie otrzymałeś oferty w ciągu 120 minut w dni robocze lub 24h w dni wolne od pracy? Prosimy poinformuj nas o tym! Otrzymasz dodatkowo 10% rabatu! E-mail: szef@tlumacz.com.pl”

  ETAP 3 - REALIZACJA TŁUMACZENIA ORAZ PŁATNOŚĆ

  W razie akceptacji przedstawionej przez nas oferty:

  a) w przypadku płatności z góry - Koordynator Projektu wystawia fakturę VAT w systemie elektronicznym i przesyła ją do Klienta drogą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną. Klient dokonuje płatności i przesyła potwierdzenie wpłaty.

  b) w przypadku płatności za rezerwację tłumacza - Koordynator Projektu wystawia fakturę VAT na kwotę 50% wartości zamówienia, następnie Klient dokonuje płatności i przesyła potwierdzenie wpłaty.

  UWAGA! Tłumaczenia ustne rozliczane są w blokach 4 godzinnych. Jedynie w szczególnych przypadkach stosujemy rozliczenie godzinowe.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy