Procedury operacyjne EBT

 • 012 Procedura zamówienia korekty tekstu wykonanej przez native speakera

  Numer procedury

  012

  Data wejścia w życie:

  7 czerwca 2013 roku

  Ostatnia aktualizacja:

  2 września 2018 roku

  Dotyczy:

  wszyscy Klienci

  Rodzaj usługi:

  tłumaczenia pisemne

  Wystawca:

  Dział Obslugi Klienta

 • Nasze biuro wykonuje tłumaczenia oraz korekty wykonywane przez native speakerów ponad 70 obszarów jęzkowych - więcej informacji tutaj.

  ETAP 1 - ZAPYTANIE OFERTOWE

  W przypadku zainteresowania usługą weryfikacji (proof readingu) danego tekstu uprzejmie prosimy o przesłanie materiału (plików) w formie elektronicznej na nasz adres główny podany w zakładce Kontakt.

  OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE WARIANTY USŁUGI

  a) WERYFIKACJA GRAMATYCZNO - LEKSYKALNA - podczas weryfikacji szczególny nacisk kładziemy na aspekty gramatyczne i leksykalne. Usługa wykonana jest przez native speakera danego obszaru językowego.

  b) LOKALIZACJA TEKSTU - PRZYGOTOWANIE DO PUBLIKACJI - kompleksowa usługa edycji, weryfikacji i przygotowania tekstu do publikacji. Usługa wykonana jest przez native speakera danego obszaru językowego.

  c) WERYFIKACJA MERYTORYCZNA - weryfikacja językowa oraz merytoryczna wykonywana przez osobę posiadającą stosowne wykształcenie kierunkowe oraz będącą native speakerem danego języka.

  Prosimy o wyraźne zaznaczenie w zapytaniu ofertowym, którym wariantem usługi jesteście Państwo zainteresowani.

  Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawienia najlepszej oferty. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 60 minut od momentu zapytania w dni robocze oraz w ciągu 24 godzin w dni wolne od pracy (dni świąteczne).

  ETAP 2 - WYCENA I POTWIERDZENIE REALIZACJI

  Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawiania najlepszej oferty. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 120 minut od momentu zapytania w dni robocze oraz w ciągu 24 godzin w dni wolne od pracy (dni świąteczne).

  “Nie otrzymałeś oferty w ciągu 120 minut w dni robocze lub 24h w dni wolne od pracy? Prosimy poinformuj nas o tym! E-mail: szef@tlumacz.com.pl”

  ETAP 3 - REALIZACJA ZLECENIA ORAZ PŁATNOŚĆ

  W razie akceptacji przedstawionej przez nas oferty:

  a) w przypadku płatności z góry - Koordynator Projektu wystawia fakturę VAT w systemie elektronicznym i przesyła ją do Klienta drogą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną. Klient dokonuje płatności i przesyła potwierdzenie wpłaty.

  b) w przypadku odroczonej płatności - Koordynator Projektu wystawia fakturę VAT w systemie elektronicznym i przesyła ją do Klienta drogą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną. Klient dokonuje płatności w ciągu 7 dni od daty wystawienia faktury.

  UWAGA! Dla wszystkich firm oferujemy atrakcyjny 14 dniowy termin płatności.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy