CENTRUM PROCEDUR OPERACYJNYCH - PROCEDURA 017

powrót do poprzedniego menu

Procedura poświadczania tłumaczeń z języka obcego na język obcy
 
        
 
Numer procedury 017
Data wejścia w życie: 07 czerwca 2013 roku
Dotyczy: osoby indyw., firmy.
Rodzaj usługi: procedura wewnętrzna
Wystawca: Dział Obsługi Klienta
 

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z obowiązującym stanem prawnym w Polsce, poświadczenie tłumaczenia z języka obcego na język obcy odbywa się przez dwóch tłumaczy przysięgłych (lub jednego, jeśli tłumacz ten jest tłumaczem przysięgłym dwóch danych języków obcych). Na przykład, jeśli potrzebujemy tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego) z języka ukraińskiego na język angielski wówczas tłumaczenia (lub samego poświadczenia) dokonuje się najpierw z języka ukraińskiego na język polski, następnie tłumaczenie to (wraz z opisami i stopką tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego) tłumaczymy w trybie poświadczonym (uwierzytelnionym) na język angielski.

UWAGA!

W szczególnych przypadkach możemy dokonać bezpośredniego tłumaczenia uwierzytelnionego z języka obcego na język obcy przy pomocy naszego zagranicznego oddziału lub przedstawicielstwa w danym kraju.

Więcej informacji o tłumaczeniach z języka obcy na język obcy tutaj.

Polecamy również usługę tłumaczeń potwierdzonych wykonywanych przez nasze biuro z języka obcego na język obcy  - więcej informacji tutaj.

 

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna oferta - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.