Procedury operacyjne EBT

 • 025 Procedura zamówienia tłumaczenia ekspresowego - serwis nocny
  Numer procedury
  025
  Data wejścia w życie:
  7 czerwca 2013 roku
  Ostatnia aktualizacja:
  2 września 2018 roku
  Dotyczy:
  Klienci indywidualni i korporacyjni
  Rodzaj usługi:
  wszystkie usługi
  Wystawca:
  Dział Obslugi Klienta

  W przypadku zainteresowania tłumaczeniem ekspresowym lub serwisem nocnym prosimy o postępowanie zgodnie z poniższym schematem:

  Nasze biuro świadczy usługę tłumaczeń ekspresowych w serwisie dziennym i nocnym również dla osób prywatnych (indywidualnych nie posiadających osobowości prawnej). W przypadku zainteresowania tłumaczeniem ekspresowym prosimy o postępowanie zgodnie z poniższym schematem:

  ETAP 1 - DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW

  1. Materiał w postaci plików elektronicznych przeznaczony do tłumaczenia przesyłamy niezwłocznie drogą elektroniczną na adres ekspres@tlumacz.com.pl.

  ETAP 2 - WYCENA

  Po otrzymaniu plików niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawienia najlepszej oferty i najkrótszego terminu realizacji. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 60 minut od momentu otrzymania materiału w dni robocze.

  W przypadku braku kontaktu z naszej strony w godzinach 20:00 - 07:00 prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod Czerwonym Telefonem podanym na stronie usługi SERWISU NOCNEGO tutaj.

  ETAP 3 - AKCEPTACJA WARUNKÓW I PŁATNOŚĆ

  W razie akceptacji przedstawionej przez nas oferty:

  a) w przypadku płatności z góry - Koordynator Projektu wystawia fakturę VAT w systemie elektronicznym i przesyła ją do Klienta drogą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną. Klient dokonuje płatności i przesyła potwierdzenie wpłaty.

  b) w przypadku odroczonej płatności - Koordynator Projektu wystawia fakturę VAT w systemie elektronicznym i przesyła ją do Klienta drogą elektroniczną, faksem lub pocztą tradycyjną. Klient dokonuje płatności w ciągu 7 dni od daty wystawienia faktury.

  UWAGA! Dla wszystkich firm oferujemy atrakcyjny 14 dniowy termin płatności. W przypadku osób indywidualnych prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty. Wszelkie dodatkowe opłaty związane z przesłaniem tłumaczenia pocztą poleconą, za pobraniem lub kurierem pokrywane są przez Klienta

  ETAP 4 - REALIZACJA I DOSTARCZENIE TŁUMACZENIA

  W momencie otrzymania potwierdzenia zapłaty lub potwierdzenia zamówienia:

  a) rozpoczynamy tłumaczenie - w zależności od uzgodnień

  b) odsyłamy tłumaczenie - w przypadku gdy już zostało wykonane

  W przypadku większych zamówień (powyżej 20 stron) zastrzegamy sobie prawo uznania otrzymania płatności w momencie zaksięgowania środków na naszym koncie.

  ETAP 5 - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

  Po zakończonym tłumaczeniu wszystkie przesłane materiały zostają odesłane Klientowi. Nie archwizujemy zleceń i w momencie otrzymania zapłaty za tłumaczenie, w miarę możliwości, usuwamy wszelkie przesłane przez klienta materiały. W przypadku ponownego tłumaczenia takiego samego lub podobnego tekstu prosimy o załączenie również starszej lub podobnej wersji tłumaczenia.

  Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy