Procedury operacyjne EBT

 • 026 Procedura współpracy i rozliczeń z podwykonawcami

  Numer procedury

  026

  Data wejścia w życie:

  7 czerwca 2013 roku

  Ostatnia aktualizacja:

  2 września 2018 roku

  Dotyczy:

  tłumacze oraz inni podwykonawcy i współpracownicy

  Rodzaj usługi:

  wszystkie usługi

  Wystawca:

  Dział Finansowy

 • Szanowni Państwo,

  wszystkie rachunki, faktury oraz umowy o dzieło prosimy przesyłać do koordynatora (PM), który zlecał projekt do realizacji. W przypadku zestawień zbiorowych prosimy o przesłanie faktur do Działu Finansowego: money@tlumacz.com.pl.


  1) FAKTURA VAT - po wykonaniu zlecenia tłumacz przesyła fakturę na adres naszego biura głównego w Warszawie wraz ze specyfikacją lub numerem projektu. Biuro przesyła fakturę do Koordynatora Projektu. Koordynator Projektu, po uprzedniej akceptacji faktury, przesyła ją do Działu Księgowego. Dział Księgowy wprowadza płatność do systemu z datą efektywną 30 dni od daty wystawienia faktury.

  2) UMOWA O DZIEŁO - po wykonaniu zlecenia tłumacz wypełnia formularz danych osobowych niezbędnych do wystawienia umowy o dzieło i przesyła go do koordynatora danego projektu. Koordynator Projektu, po uprzedniej akceptacji specyfikacji, przesyła prośbę do Działu Księgowego o wystawienie umowy o dzieło i przesłanie pocztą tradycyjną na adres podany przez tłumacza celem jej podpisania i odesłania. PS. UMÓW O DZIEŁO NIE STOSUJEMY W PRZYPADKU ZWYKŁYCH CZYNNOŚCI TRANSLATORSKICH (wykładania ZUS)

  3) RACHUNEK - po wykonaniu zlecenia tłumacz przesyła rachunek na adres naszego biura głównego w Warszawie wraz ze specyfikacją lub numerem projektu. Biuro przesyła fakturę do Koordynatora Projektu. Koordynator Projektu, po uprzedniej akceptacji faktury, przesyła ją do Działu Księgowego. Dział Księgowy wprowadza płatność do systemu z datą efektywną 30 dni od daty wystawienia rachunku.

  Terminy płatności:

  Płatności w naszym biurze tłumaczeń wykonywane są w ciągu 30 dni od daty wystawienia faktury / rachunku lub zawarcia umowy o dzieło w przypadku tłumaczeń literackich lub innych spełniających niezbędne kryteria do zawarcia umowy o dzieło. W przypadku jakiegokolwiek opóźnienia z naszej strony prosimy w pierwszej kolejności o kontakt elektroniczny z naszym Działem Księgowym.

  Adres e-mail do Działu Księgowego: money@tlumacz.com.pl

  Jeśli chcecie Państwo upewnić się, czy Wasz rachunek dotarł do naszego biura i został poprawnie zakolejkowany do płatności prosimy o kontakt elektroniczny pod podanym powyżej adresem.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy