Procedury operacyjne EBT

 • 031 Procedura zamówienia usługi kontaktowej

  Numer procedury

  031

  Data wejścia w życie:

  7 czerwca 2013 roku

  Ostatnia aktualizacja:

  2 września 2018 roku

  Dotyczy:

  wszyscy Klienci

  Rodzaj usługi:

  inne

  Wystawca:

  Dział Obsługi Klienta

  ETAP 1 - DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW ORAZ PODSTAWOWYCH INFORMACJI O PROJEKCIE

  1. W pierwszym zapytaniu dotyczącym usługi kontaktowej prosimy o następujące informacje:

  - w przypadku połączeń telefonicznych: numer telefonu wraz z informacjami dodatkowymi

  - szczegółowy opis Państwa oczekiwań lub dokładny opis problemu

  W przypadku nagłych projektów lub sytuacji nadzwyczajnych uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny - szczegółowe informacje kontaktowe tutaj

  ETAP 2 - WYCENA

  Po otrzymaniu zapytania niezwłocznie skontaktujemy się elektronicznie lub telefonicznie w celu przedstawienia najlepszej oferty. Kontakt z naszej strony winien nastąpić w ciągu 60 minut od momentu otrzymania materiału w dni robocze oraz w ciągu 24 godzin w dni wolne od pracy (dni świąteczne) w przypadku zapytań o tłumaczenia symultaniczne oraz do 24 godzin we wszystkie dni tygodnia w przypadku zapytań dotyczących wynajmu sprzętu konferencyjnego.

  ETAP 3 - AKCEPTACJA WARUNKÓW ORAZ PŁATNOŚĆ ZA USŁUGĘ

  W razie akceptacji przedstawionej przez nas oferty rozpoczynamy proces organizacji usługi. Za potwierdzenie wykonania tłumaczenia uznajemy stosowną informację wysłaną przez Klienta ze służbowego adresu elektronicznego danej firmy wraz z podaniem pełnych danych fakturowych firmy. W szczególnych przypadkach możemy prosić o dokonanie przedpłaty lub wpłatę zaliczki (duże projekty).

  Płatność za usługę dokonywana jest na podstawie wystawionej faktury z 7, 14 lub 30 dniowym terminem płatności - w zależności od rodzaju zawartej umowy i wspólnych postanowień. Fakturę wysyłamy elektronicznie w postaci pliku PDF z prośbą o wydrukowanie i przekazanie do Działu Księgowego. Na życzenie Klienta możemy również przesłać wystawioną fakturę pocztą tradycyjną.

 • PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy