Nasi Klienci | Referencje

Organy administracji publicznej | powrót do poprzedniego menu

 

Od ponad 10 lat regularnie współpracujemy z organami administracji publicznej Kliknij tutaj, aby zobaczyć prezentację wideo.

KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ
POLSKIEJ
AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO
URZĄD DO SPRAW KOMBATANTÓW I OSÓB
REPRESJONOWANYCH
IZBA CELNA W KATOWICACH
IZBA CELNA W WARSZAWIE
URZĄD MARSZAŁKOWSKI
KOMENDA GŁÓWNA PSP
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W ŁODZI
NADWIŚLAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
NARODOWE CENTRUM BADAŃ JĄDROWYCH
URZĄD KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ
URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Nowatorska i innowacyjna usługa na polskim rynku tłumaczeń - TŁUMACZENIA POTWIERDZONE -  wierność i jakość potwierdzona pieczęcią biura tłumaczeń

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka).

Tłumaczenia potwierdzone wykonane w Polsce i opatrzone dwujęzyczną pieczęcią (język polski oraz język angielski) są w większości przypadków bezproblemowo honorowane na całym świecie we wszystkich urzędach i instytucjach oraz zawsze tam, kiedy nie jest wymagane tłumaczenie poświadczone, gdzie nie ma instytucji tłumacza przysięgłego (np. Litwa) lub przedstawienie tłumaczenia uwierzytelnionego jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Szczegółowe informacje o każdym języku tutaj.