Nasi Klienci | Referencje

Instytuty naukowe | powrót do poprzedniego menu

 

Od ponad 10 lat regularnie współpracujemy z wieloma instytyami naukowymi w Polsce. Kliknij tutaj, aby zobaczyć prezentację wideo. Poniżej lista wybranych instytutów naukowych  z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

INSTYTUT EKOLOGII STOSOWANEJ DR HAB.
WOJCIECH HALICKI
INSTYTUT ENERGETYKI,INSTYTUT BADAWCZY,
ODDZIAŁ GDAŃSK
INSTYTUT JĘZYKA POLSKIEGO POLSKIEJ
AKADEMII NAUK
INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I
KLINICZNEJ POLSKIEJ AKADEMII NAUK
INSTYTUT MONITOROWANIA MEDIÓW
INSTYTUT OGRODNICTWA
INSTYTUT PARTNERSTWA PUBLICZNO-PRYWATNEGO
INSTYTUT PSYCHOLOGII POLSKIEJ AKADEMII
NAUK
INSTYTUT TECHNIK INNOWACYJNYCH EMAG
INSTYTUT WSPIERANIA NATURALNEGO ROZWOJU
MARIA MATUSZKIEWICZ

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Nowatorska i innowacyjna usługa na polskim rynku tłumaczeń - TŁUMACZENIA POTWIERDZONE -  wierność i jakość potwierdzona pieczęcią biura tłumaczeń

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka).

Tłumaczenia potwierdzone wykonane w Polsce i opatrzone dwujęzyczną pieczęcią (język polski oraz język angielski) są w większości przypadków bezproblemowo honorowane na całym świecie we wszystkich urzędach i instytucjach oraz zawsze tam, kiedy nie jest wymagane tłumaczenie poświadczone, gdzie nie ma instytucji tłumacza przysięgłego (np. Litwa) lub przedstawienie tłumaczenia uwierzytelnionego jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Szczegółowe informacje o każdym języku tutaj.