Nasi Klienci | Referencje

Pozostali Klienci | powrót do poprzedniego menu

 

Od ponad 10 lat regularnie współpracujemy z wieloma znanymi i szanowanymi firmami w Polsce. Kliknij tutaj, aby zobaczyć prezentację wideo. Poniżej lista wybranych pozostałych firm z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

ALSTOM POWER
ARCADIS
BIG STAR LIMITED
GASPOL
KAPSCH
KAPSCH TELEMATIC SERVICES
KAPSCH TRAFFICCOM AG
KGHM POLSKA MIEDŹ
LA RIVE
LABORATORIUM KOSMETYCZNE DR IRENA ERIS
LEROY-MERLIN POLSKA
MIESZKO SPÓŁKA AKCYJNA
MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE
NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
NIVEA POLSKA
POLSKA AKCJA HUMANITARNA
RED BULL GMBH
SHELL POLSKA
ACNIELSEN POLSKA
ERNST & YOUNG AUDIT
ERNST & YOUNG CORPORATE FINANCE
ERNST & YOUNG BUSINESS ADVISORY
KPMG TAX M.MICHNA SP.K.

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Nowatorska i innowacyjna usługa na polskim rynku tłumaczeń - TŁUMACZENIA POTWIERDZONE -  wierność i jakość potwierdzona pieczęcią biura tłumaczeń

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka).

Tłumaczenia potwierdzone wykonane w Polsce i opatrzone dwujęzyczną pieczęcią (język polski oraz język angielski) są w większości przypadków bezproblemowo honorowane na całym świecie we wszystkich urzędach i instytucjach oraz zawsze tam, kiedy nie jest wymagane tłumaczenie poświadczone, gdzie nie ma instytucji tłumacza przysięgłego (np. Litwa) lub przedstawienie tłumaczenia uwierzytelnionego jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Szczegółowe informacje o każdym języku tutaj.