Nasi Klienci | Referencje

Spółki Akcyjne | powrót do poprzedniego menu

 

Od ponad 10 lat regularnie współpracujemy z największymi spółkami akcyjnymi w Polsce. Kliknij tutaj, aby zobaczyć prezentację wideo. Poniżej lista wybranych spółek akcyjnych z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

BALTEX-POWER S.A.
BANK ZACHODNI WBK S.A.
CANAL+ CYFROWY S.A.
EKOPLON S.A.
ELEKTROMONTAŻ POZNAŃ S.A.
GASPOL S.A.
GRUPA OŻARÓW S.A.
J.W. CONSTRUCTION S.A.
JAROMA S.A.
KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.
KOMPUTRONIK S.A.
KREZUS S.A.
LA RIVE S.A.
MOSTOSTAL PŁOCK S.A.
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.
ODLEWNIE POLSKIE S.A.
POLFA S.A.
POLIMEX-MOSTOSTAL S.A.
POLSKIE LINIE LOTNICZE LOT S.A.
SECO/WARWICK S.A.
SYGNITY S.A.
TELEWIZJA POLSKA S.A.
TVN S.A.
ZOLAN S.A.

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Nowatorska i innowacyjna usługa na polskim rynku tłumaczeń - TŁUMACZENIA POTWIERDZONE -  wierność i jakość potwierdzona pieczęcią biura tłumaczeń

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka).

Tłumaczenia potwierdzone wykonane w Polsce i opatrzone dwujęzyczną pieczęcią (język polski oraz język angielski) są w większości przypadków bezproblemowo honorowane na całym świecie we wszystkich urzędach i instytucjach oraz zawsze tam, kiedy nie jest wymagane tłumaczenie poświadczone, gdzie nie ma instytucji tłumacza przysięgłego (np. Litwa) lub przedstawienie tłumaczenia uwierzytelnionego jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Szczegółowe informacje o każdym języku tutaj.