Europejskie Biuro Tłumaczeń "PROXIMUSS" - kilka słów o naszym biurze

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia pisemnego na dowolny język -  prześlij niezwłocznie pliki przeznaczone do tłumaczenia - naszą ofertę wraz z potwierdzeniem gotowości otrzymasz w ciągu 60 minut w dni robocze od 08:00 do 18:00.

Profil naszego biura

Nasze biuro tłumaczeń od ponad 10 lat obsługuje wielu Klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz organy administracji publicznej. Dla tych ostatnich jesteśmy czołowym dostawcą usług tłumaczeniowych z oraz na języki rzadkie. Od początku naszej działalności świadczymy profesjonalne usługi tłumaczeniowe w trzech kategoriach i taryfach cenowych: PREMIUM (tłumaczenie + korekta + edycja), STANDARD ( tłumaczenie + korekta) oraz ECONOMY (tłumaczenie wykonane przez doświadczonego oraz kompetentnego tłumacza zgodnie z naszymi standardami jakości).

Doświadczenie

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w realizacji dużych i skomplikowanych projektów tłumaczeniowych np. przy projekcie wprowadzania systemu poboru opłat, w którym tłumaczyliśmy wszystkie procesy, procedury, instrukcje, oznakowanie oraz informacje dodatkowe. Posiadamy doświadczoną i liczną kadrę przygotowaną do obsługi dużych i skomplikowanych wielojęzycznych projektów. Posiadamy również najnowocześniejsze oprogramowanie (SDL Trados Studio) wspierające pracę oraz jej logistykę przy tego rodzaju projektach.

Specjalizacja

Od samego początku naszej działalności skupiliśmy się na językach rzadkich, których nie oferowało żadne inne biuro. Po 10 latach działalności na tym obszarze, dzisiaj jesteśmy niekwestionowanym liderem na polskim rynku tłumaczeniowym w kategorii dostawcy języków rzadkich. Stworzyliśmy globalną sięć tłumaczy i pokryliśmy nią wszystkie obszary językowe świata. Dzięki temu, dzisiaj polski wymiar sprawiedliwości może bez przeszkód przesłuchać zatrzymanego w języku hausa, oromo, a nawet Tigrinia.  Z dumą świadczymy nasze usługi dla całego polskiego wymiaru sprawiedliwości oraz pozostałych organów administracji publicznej. Jesteśmy również podwykonawcą dla ponad 100 biur tłumaczeń na całym świecie.

Całodobowy serwis 24h

Jesteśmy jednym z nielicznych biur, które są dostępne dla swoich Klientów 24h na dobę. W sytuacjach nagłych (wypadki drogowe lub losowe, zatrzymania, itd) możecie Państwo zawsze kontaktować się z naszą całodobową infolinią tel: 0693 333 333 - Dział Tłumaczeń Ekspresowych. Nasi Klienci pracują we wszystkich strefach czasowych dlatego jesteśmy dostępni również dla nich.

Globalny zasięg

Posiadamy sieć przedstawicieli, partnerów oraz tłumaczy we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz w większości państw na świecie. Szczegółowa lista dostępna jest tutaj. Dzięki niej nie tylko jesteśmy w stanie zagwarantować wykonanie każdego tłumaczenia przez native speakera danego języka, ale również świadczyć usługi dodatkowe takie jak podkłady lektorskie, organizacja spotkań i tłumaczeń za granicą oraz wiele innych.

 

Innowacje

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na polski rynek usługę TŁUMACZEŃ POTWIERDZONYCH tj. wykonywanych zgodnie ze standardami i wytycznymi obowiązującymi w przypadku tłumaczeń poświadczonych (przysięgłych) stemplując każde tłumaczenie dwujęzyczną pieczęcią okrągła naszego biura oraz potwierdzając zgodność tłumaczenia z tekstem źródłowym. Wprowadziliśmy również prosty i skuteczny system ESP - dzięki któremu w czasie rzeczywistym kontaktujemy się ze wszystkimi tłumaczami danego języka w kraju i za granicą - dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować nasze moce przerobowe i możliwości.

Całodobowy Ogólnopolski Dyżur Tłumaczy Przysięgłych Języka Angielskiego - telefon: 693 333 333 | e-mail: angielski@tlumacz.com.pl

Europejskie Biuro Tłumaczeń

Relacje

Dobre relacje biznesowe z Klientami oraz partnerskie z Pracownikami i Współpracownikami zawsze były dla nas najważniejsze. To dlatego wielu Klientów poleca nasze usługi (37% Klientów z polecenia), jak również tłumacze polecają nasze biuro jako rzetelnego pracodawcę - szczycimy się bardzo wysokimi ocenami współpracy wystawionymi przez tłumaczy z całego świata na międzynarodowym portalu tłumaczy PROZ - zobacz nasz aktualny ranking. Jesteśmy również wzorowym pracodawcą - 100% pracowników zatrudnionych w naszym biurze zatrudnionych jest na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony.

Usługi dodatkowe

Nasze biuro świadczy również wiele usługi około-tłumaczeniowych takich jak korekty językowe, usługi kontaktowe, weryfikacje tekstów, podkłady głosowe, nagrania lektorskie, wynajem sprzętu konferencyjnego oraz tłumaczenia stron internetowych w specjalnym oprogramowaniu. W każdej chwili możemy rónież skontaktować się w Twojej sprawie w niemal każdym kraju - więcej informacji tutaj.

Legalizacje oraz apostille

Oferujemy legalizacje oraz poświadczenia tłumaczeń pisemnych wykonywanych w niemal każdym języku świata. Współpracujemy również ze wszystkimi Ambasadami w Warszawie. Codziennie wykonujemy legalizacje dokumentów w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz innych urzędach uprawnionych do wydawania apostille. Więcej o usługach legalizacyjnych w naszym biurze tutaj.

Zespół Tłumaczy Przysięgłych Języka Angielskiego i Niemieckiego

Jako jedyni w Polsce oferujemy Całodobowy Dyżur Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego oraz Niemieckiego.  Wszyscy tłumacze przysięgli współpracujący na stałe z naszym biurem podzieleni są na grupy specjalizacyjne. Dzięki temu tłumaczenie techniczne zostanie wykonane przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego o specjalności technicznej. I podobnie w przypadku innych specjalizacji takich jak: ekonomia, prawo, medycyna, literatura. Więcej informacji o usłudze tutaj.

100% polska firma

Jesteśmy 100% polską marką coraz dynamiczniej rozwijającą się nie tylko na rynku europejskim, ale również globalnym. Nasza strona internetowa przedstawia naszą ofertę w ponad 70 językach świata. Naszym celem jest zdobycie pozycji lidera w dziedzinie tłumaczeń z oraz na języki rzadkie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy