O nas

 

 Nasze biuro tłumaczeń od ponad 10 lat obsługuje wielu Klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz organy administracji publicznej. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju tłumaczeniach pisemnych z i na język angielski oraz tłumaczeniami języków rzadkich. Całodobowa obsługa, krótkie terminy realizacji, najnowocześniejsze technologie komputerowe wspomagające pracę tłumacza i biura tłumaczeń, całkowita dostępność, rozsądne ceny oraz wszystkie języki świata w ofercie to nasze główne atuty.

 

Świadczymy również usługi dodatkowe takie jak wynajem sprzętu konferencyjnego, kabin, nagłośnienia, kompleksowej organizacji i obsługi konferencji oraz podkłady lektorskie native speakerów do nagrań lub prezentacji. Współpracujemy z profesjonalnym studiem nagrań, które zapewnia najwyższą jakość nagrania.

UWAGA

W dni robocze od godziny 08:00 do godziny 18:00 odpowiadamy na wszystkie zapytania maksymalnie do 60 minut. Zapytania o tłumaczenia ekspresowe przetwarzane są niezwłocznie po otrzymaniu. W pozostałych dniach i godzinach odpowiadamy tak szybko jak to możliwe. Nasze biuro pracuje 7 dni w tygodniu. Pełnimy również całododobowy dużur tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy