Procedury operacyjne EBT

 • 028 Procedura wystawienia elektronicznego potwierdzenia zamówienia tłumaczenia

  Numer procedury

  028

  Data wejścia w życie:

  7 czerwca 2013 roku

  Ostatnia aktualizacja:

  2 września 2018 roku

  Dotyczy:

  podwykonawcy

  Rodzaj usługi:

  wszystkie usługi

  Wystawca:

  Dział Obsługi Klienta

 • Szanowni Państwo,

  w sytuacjach nadzwyczajnych w których ze względu na odległość lub ograniczony czas nie ma możliwości osobistej wymiany i podpisania wszelkich dokumentów dotyczących zamówienia stosujemy system Elektronicznego Potwierdzenia Zamówienia Tłumaczenia EPZT.

  EPZT to system wystawiania elektronicznego potwierdzenia na stałej formatce opatrzonej pieczęcią i podpisem Koordynatora Projektu oraz umieszczonej bezpośrednio na naszym serwerze w domenie naszej oficjalnej strony internetowej. W przedstawionej poniżej formatce zmieniane są parametry tłumaczenia, wysokość wynagrodzenia oraz dane tłumacza. Tak zapisany plik na naszym serwerze możecie Państwo bezpośrednio ściągnąć za pomocą przesłanego linku lub wydrukować bezpośrednio z ekranu komputera.

  Przykładowe elektroniczne potwierdzenie zamówienia tłumaczenia znajduję się tutaj.

  Nasze biuro tłumaczeń zapewnia, że ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie wystawione elektronicznie potwierdzenia zamówienia oraz, że kopia zamówienia elektronicznego w wersji wydrukowanej, opieczętowanej i podpisanej znajduje się w siedzibie naszego biura i może zostać niezwłocznie wysłana drogą pocztową.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy