CENTRUM PROCEDUR OPERACYJNYCH - PROCEDURA 028

powrót do poprzedniego menu

Procedura wystawienia elektronicznego potwierdzenia zamówienia tłumaczenia
 
        
 
Numer procedury 028
Data wejścia w życie: 07 czerwca 2013 roku
Dotyczy: tłumacze / weryfikatorzy
Rodzaj usługi: procedura wewnętrzna
Wystawca: Dział Administracji
 

 

Szanowni Państwo,

w sytuacjach nadzwyczajnych w których ze względu na odległość lub ograniczony czas nie ma możliwości osobistej wymiany i podpisania wszelkich dokumentów dotyczących zamówienia stosujemy system Elektronicznego Potwierdzenia Zamówienia Tłumaczenia EPZT.

EPZT to system wystawiania elektronicznego potwierdzenia na stałej formatce opatrzonej pieczęcią i podpisem Koordynatora Projektu oraz umieszczonej bezpośrednio na naszym serwerze w domenie naszej oficjalnej strony internetowej. W przedstawionej poniżej formatce zmieniane są parametry tłumaczenia, wysokość wynagrodzenia oraz dane tłumacza. Tak zapisany plik na naszym serwerze możecie Państwo bezpośrednio ściągnąć za pomocą przesłanego linku lub wydrukować bezpośrednio z ekranu komputera.

Przykładowe elektroniczne potwierdzenie zamówienia tłumaczenia znajduję się tutaj.

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia, że ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie wystawione elektronicznie potwierdzenia zamówienia oraz, że kopia zamówienia elektronicznego w wersji wydrukowanej, opieczętowanej i podpisanej znajduje się w siedzibie naszego biura i może zostać niezwłocznie wysłana drogą pocztową.

 

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna oferta - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.