Tłumaczenia ekspresowe - język łotewski

Przez całą dobę przyjmujemy do realizacji tłumaczenia ekspresowe z lub na język łotewski. Rozumiemy jak ważny jest czas i szybka obsługa. Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania już teraz prześlij pliki na adres e-mail: ekspres@tlumacz.com.pl lub fax na numer +48 22 244 22 07

 

Potrzebujesz szybko przetłumaczyć dowolny tekst? Zależy Ci na czasie?

Po pierwsze CAT - programy wspierające pracę tłumacza...

Dzięki stałej współpracy z wieloma tłumaczenia pisemne na język łotewski w ilości 50 - 100 stron w ciągu 2-3 dni ( w podziale na dwóch lub więcej SDL Trados Studio), które wspomagają pracę tłumacza oraz nadzorowaniu projektu przez koordynatora języka łotewskiego robimy wszystko co możliwe, aby zapewnić również spójność słownictwa / terminologii w przypadku, gdy projekt realizowany jest przez więcej niż jednego tłumacza języka łotewskiego.

Po drugie szybka wewnętrzna komunikacja...

Dzięki systemowi ESP - Elektroniczny System Powiadamiania - w ciągu kilku sekund poinformujemy wszystkich współpracujących z nami tłumaczy. Szybka wewnętrzna komunikacja pozwala nam skrócić czas niezbędny do wykonania danego projektu do absolutniego minimum. Dotychczas realizowaliśmy wiele projektów ekspresowych oraz super-ekspresowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, gronie sprawdzonych i doświadczonych tłumaczy Jesteśmy jednym nielicznych biur tłumaczeń w Polsce, które pracuje przez całą dobę niemal 7 dni w tygodniu. W razie pilnych sytuacji lub projektów nagłych prosimy w pierwszej kolejności o przesłanie wiadomości elektronicznej. W godzinach wieczornych i nocnych o wiele szybciej zostaniecie Państwo obsłużeni drogą elektroniczną niż telefoniczną. Serdecznie zapraszamy do przesłania szybkiego zapytania ofertowego i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.

Oferujemy 48 godzinny serwis tłumaczeń ekspresowych na lub z języka łotewskiego dla następujących miast Polski:

Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Chełm, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorlice, Gorzów Wlkp., Jasło, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Kołobrzeg, Krosno, Krynica, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mikołajki, Międzyzdroje, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Piła, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Sopot, Suwałki, Szczecin, Szczyrk, Świnoujście, Tarnów, Tarnobrzeg, Tychy, Toruń, Warszawa, Wisła, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zamość, Zielona Góra, Żyrardów

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ JĘZYKÓW W NASZEJ OFERCIE

SERWIS NOCNY OD 18:00 do 08:00

 

Tłumaczenia ekspresowe na terenie całego kraju

Przez całą dobę przyjmujemy do realizacji tłumaczenia ekspresowe z lub na język łotewski. Rozumiemy jak ważny jest czas i szybka obsługa. Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania już teraz prześlij pliki na adres e-mail: ekspres@tlumacz.com.pl lub fax na numer +48 22 244 22 07.

Wszystkie wiadomości elektroniczne wysłane na adres ekspres@tlumacz.com.pl przekierowane są automatycznie i bezpośrednio na dyżurny czerwony telefon naszego biura - Państwa zlecenie zostanie przetworzone w pierwszej kolejności. W sytuacjach nadzwyczajnych prosimy o kontakt z ogólnopolskim całodobowym serwisem nocnym.

Procedury związane z zamówieniem tłumaczenia ekspresowego z lub na język łotewski