Native speaker języka arabskiego w Polsce

Potrzebujesz pomocy native speakera języka arabskiego? Prześlij pliki na adres e-mail: info@tlumacz.com.pl - skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 - (ogólnopolska infolinia).

Szanowni Państwo,

nasze biuro wykonuje korekty oraz weryfikacje tekstów w języku arabskim pod każdym względem: językowym, gramatycznym, stylistycznym jak również merytotycznym (konsultacje). Korekty oraz weryfikacje wykonywane są tylko i wyłącznie przez native speakera języka arabskiego, który doskonale zna pisownię, historię, regionalne zwyczaje oraz mentalność tego obszaru językowego. Oferujemy również tłumaczenia pisemne na język arabski, które wykonywane są wyłącznie przez native speakera. Pełna lista dostepnych języków tutaj.

NOWOŚĆ: USŁUGA KONTAKTOWA - skontaktujemy się w Twoim imieniu z kimkolwiek, w dowolnym miejscu i za pomocą dowolnego języka - więcej informacji tutaj.

Dzięki współpracy międzynarodowej z partnerami (tłumaczami oraz biurami tłumaczeń) na niemal całym swiecie już dzisiaj jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nieograniczone możliwości w zakresie kontaktu, analizy lokalnego rynku lub prasy, jak również pomocy w procesie windykacji międzynarodowej. W każdej chwili możesz zlecić nam wykonanie połączenia telefonicznego lub załatwienie dowolnej innej sprawy przez osobę biegłą w języku arabskim. Uzyskamy wszelkie informacje, załatwimy każdą sprawę, a następnie prześlemy wszystkie odpowiedzi lub informacje drogą elektroniczną. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie w/w usługi.

PODKŁADY LEKTORSKIE oraz NAGRANIA DŹWIĘKOWE do prezentacji multimedialnych w dowolnym języku: Wykonujemy podkłady głosowe (lektorskie) w językach obcych przy współpracy z native speakerami języka arabskiego. Do Państwa dyspozycji oferujemy również profesjonalne studio nagrań (dotyczy native speakerów zamieszkałych w Polsce oraz wybranych krajach), w którym możemy nagrać dla Państwa dowolne teksty przesłane drogą elektroniczną, a następnie, przesłać je Państwu elektronicznie lub na nośnikach CD kurierem lub pocztą tradycyjną. Jeżeli posiadacie już własne studio nagrań, lub też wolicie, aby lektor (native speaker) przyjechał do zamówionego już studia nagrań, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia dogodnego terminu realizacji projektu.

KOREKTA JĘZYKOWA - To usługa polegająca na sprawdzaniu dowolnego tekstu w języku arabskim pod kątem błędów oraz niespójności w pisowni, gramatyce i interpunkcji, jak również sugerowaniu wersji poprawnych. Korekta wykonywana przez native speakera danego języka jest usługą dodatkową oferowaną Klientom, których teksty zazwyczaj przeznaczone sa do szerszej publikacji.

TŁUMACZENIA WYJAZDOWE - skontaktujemy się w Twoim imieniu z kimkolwiek, w dowolnym miejscu i za pomocą dowolnego języka - więcej informacji tutaj.

Procedury związane z zamówieniem usług językowych wykonywanych przez native speakerów języka arabskiego współpracujących z naszym biurem tłumaczeń