•  Tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, szeptane, konferencyjne) na terenie całego kraju

    Język hebrajski to jeden z języków oferowanych przez nasze biuro tłumaczeń w ofercie tłumaczeń ustnych. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z usług naszego tłumacza języka hebrajskiego uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania drogą elektroniczną korzystając z tego formularza. Skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 - (ogólnopolska infolinia). Całodobowy serwis nocny +48 693 333 333 lub +48 517 175 186.

    Lista wszystkich tłumaczy ustnych zatrudnionych lub współpracujących z naszym biurem oraz wykaz dostępnych trybów tłumaczenia ustnego:

    Zapytanie dotyczące dostępności oraz oferty cenowej tłumacza języka hebrajskiego powinno zawierać następujące informacje:  datę oraz miejscowość oraz czas trwania tłumaczenia tryb tłumaczenia: (symultaniczny lub konsekutywny), ilość uczestników: (w przypadku tłumaczeń kabinowych), informacje o dostępności materiałów pomocniczych dla tłumacza, wszelkie dodatkowe informacje, życzenia Klienta oraz inne wymagania związane z tłumaczeniem. W przypadku nagłych projektów lub sytuacji nadzwyczajnych uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z koordynatorem języka hebrajskiego - szczegółowe informacje kontaktowe tutaj od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00. W pozostałych dniach i godzinach prosimy o kontakt z serwisem nocnym. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

    Procedury związane z zamówieniem tłumaczenia symultanicznego, konsekutywnego lub poświadczonego ustnego:

    Zapraszamy serdecznie do współpracy