•  Tłumaczenia ustne (symultaniczne, konsekutywne, szeptane, konferencyjne) na terenie całego kraju

    Język macedoński to jeden z języków oferowanych przez Nasze biuro tłumaczeń w ofercie tłumaczeń ustnych. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) skorzystaniem z usług naszego tłumacza języka macedońskiego uprzejmie prosimy o przesłanie zapytania drogą elektroniczną korzystając z tego formularza. Skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 - (ogólnopolska infolinia). WAŻNE! Tłumaczenia ustne (wszelkiego rodzaju) rozliczane sš w blokach 4 godzinnych. W przypadku tłumaczeń wyjazdowych - wynagrodzenie rozliczane jest za cały dzień tj. 8 godzin pracy (2 bloki rozliczeniowe). Całodobowy serwis nocny +48 693 333 333

    Lista wszystkich tłumaczy ustnych zatrudnionych lub współpracujących z naszym biurem oraz wykaz dostępnych trybów tłumaczenia ustnego:

    Zapytanie dotyczące dostępności oraz oferty cenowej tłumacza języka macedońskiego powinno zawierać następujące informacje:  datę oraz miejscowość oraz czas trwania tłumaczenia tryb tłumaczenia: (symultaniczny lub konsekutywny), ilość uczestników: (w przypadku tłumaczeń kabinowych), informacje o dostępności materiałów pomocniczych dla tłumacza, wszelkie dodatkowe informacje, życzenia Klienta oraz inne wymagania związane z tłumaczeniem. W przypadku nagłych projektów lub sytuacji nadzwyczajnych uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z koordynatorem języka macedońskiego - szczegółowe informacje kontaktowe tutaj od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 18:00. W pozostałych dniach i godzinach prosimy o kontakt z serwisem nocnym. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

    Procedury związane z zamówieniem tłumaczenia symultanicznego, konsekutywnego lub poświadczonego ustnego:

    Zapraszamy serdecznie do współpracy