Nasi Klienci | Referencje

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

 

Od ponad 10 lat regularnie współpracujemy z wieloma znanymi markami, instytutami naukowymi, uczelniami wyższymi, radiem, telewizją oraz organami administracji publicznej. Specjalizujemy się w językach rzadkich oraz tłumaczeniach ekspresowych. Wybierz interesującą dziedzinę i zobacz nasze doświadczenie w niej lub kliknij tutaj, aby zobaczyć prezentację wideo.

ADMINISTRACJA

BIURA TŁUMACZEN

MEDIA

SPÓŁKI AKCYJNE

SADY I PROKURATURY

MEDYCYNA

KULTURA

BANKI

TRANSPORT

INSTYTUTY

LOTNICTWO

UCZELNIE WYŻSZE

TECHNIKA

SPORT

POZOSTAŁE

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

Nowatorska i innowacyjna usługa na polskim rynku tłumaczeń - TŁUMACZENIA POTWIERDZONE -  wierność i jakość potwierdzona pieczęcią biura tłumaczeń

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka).

Tłumaczenia potwierdzone wykonane w Polsce i opatrzone dwujęzyczną pieczęcią (język polski oraz język angielski) są w większości przypadków bezproblemowo honorowane na całym świecie we wszystkich urzędach i instytucjach oraz zawsze tam, kiedy nie jest wymagane tłumaczenie poświadczone, gdzie nie ma instytucji tłumacza przysięgłego (np. Litwa) lub przedstawienie tłumaczenia uwierzytelnionego jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Szczegółowe informacje o każdym języku tutaj.