Tłumacz przysięgły języka perskiego

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego (poświadczonego, uwierzytelnionego) z języka perskiego na język polski lub z języka polskiego na język perski? Prześlij pliki na adres e-mail: info@tlumacz.com.pl - skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 - (ogólnopolska infolinia). Całodobowy serwis nocny +48 693 333 333

Tłumaczenia przysięgłe (poświadczone, uwierzytelnione) pisemne oraz ustne

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione, poświadczone) w pełnym zakresie - zarówno z języka perskiego na język polski oraz z języka polskiego na język perski. Poświadczone tłumaczenie niezwłocznie po wykonaniu przesyłamy na adres podany przez Klienta lub można je odebrać osobiście w naszym biurze lub u wybranego przedstawiciela regionalnego. Oferujemy również tłumaczenia ustne. Więcej informacji: tutaj.

W razie zainteresowania naszą ofertą uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentów w formie elektronicznej na adres: info@tlumacz.com.pl lub faksem na ogólnopolski numer faksowy: [aktualnie usługa niedostępna] . Naszą ofertę przedstawimy w ciągu 60 minut w dniu robocze w godzinach od 08:00 do 18:00 lub do 24 godzin w dni wolne od pracy. W sytuacjach nagłych prosimy o kontakt z Działem Tłumaczeń Ekspresowych.

Orientacyjny cennik tłumaczeń przysięgłych (poświadczonych, uwierzytelnionych)

Tryb 1 Tłumaczenie pisemne - tryb zwykły 99 zł netto / strona
Tryb 2 Tłumaczenie pisemne - tryb pilny 120 zł netto / strona
Tryb 3 Tłumaczenie pisemne - tryb ekspresowy 150 zł netto / strona
Tryb 4 Poświadczenie tłumaczenia 50%
Tryb 5 Tłumaczenia ustne (rozliczane w blokach 4 godzinnych) 150 zł netto / godzina

Zgodnie z ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego oraz rozporządzeniem - strona tłumaczenia poświadczonego obejmuje 1125 znaków ze spacjami tekstu wynikowego.

Aktualny cennik tłumaczeń przysięgłych - kliknij tutaj

Tłumaczenia potwierdzone

Alternatywnie oferujemy usługę tłumaczenia potwierdzonego. Upewnij się, czy potrzebujesz wykonać tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe) - w wielu przypadkach wystarczy zwykłe tłumaczenie potwierdzone przez biuro pieczęcią oraz podpisem tłumacza lub koordynatora danego projektu tłumaczeniowego. W większości krajów tłumaczenia potwierdzone wykonane na język perski przez nasze biuro honorowane są bez problemów we wszystkich urzędach. Usługa tłumaczenia potwierdzonego to niższe koszta i zawsze szybszy termin realizacji. Więcej o usłudze: kliknij tutaj.

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.

Zapraszamy do współpracy

Zobacz ofertę tłumaczeń zwykłych

 

Tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) ustne i pisemne na terenie całego kraju

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia przysięgłe (poświadczone, uwierzytelnione) z języka perskiego w pełnym zakresie przez 7 dni w tygodniu.  Dla naszych Klientów uruchomiliśmy rónież całodobowy dyżur tłumacza przysięgłego języka angielskiego przez cały rok. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione i potwierdzone z języka obcego na język obcy.

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - stawki od 35 zł za stronę (przy dłuższych terminach realizacji) - specjalna promocja - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Procedury związane z zamówieniem tłumaczenia uwierzytelnionego lub potwierdzonego