Tłumaczenia pisemne z języka obcego na obcy

Potrzebujesz tłumaczenia pisemnego z dowolnego języka obcego na dowolny inny język obcy? Prześlij pliki na adres e-mail: info@tlumacz.com.pl - skontaktujemy się w ciągu 60 minut w dni robocze lub zadzwoń +48 693 333 333 - (ogólnopolska infolinia).

 

 

 

Tłumacz języka dari  (5)

Tłumacz języka gudżarati  (3)

Tłumacz języka hausa  (4)

Tłumacz języka hindi  (4)

 

 (7)

 (7)

PRZEŚLIJ SZYBKIE ZAPYTANIE OFERTOWE

 (4)

 (8)

 (6)

  (2)

  (12)

  (2)

Tłumacz języka marathi   (3)

  (6)

  (15)

 

 

Tłumacz języka oromo   (1)

Tłumacz języka paszto   (4)

  (4)

  (7)

  (15)

  (16)

  (33)

  (14)

  (21)

  (14)

 

  (2)

 

Tłumacz języka suahili   (2)

 

  (3)

  (6)

 

  (3)

  (17)

  (25)

 

Tłumacz języka urdu   (6)

 

  (4)

  (4)

Nowatorska i innowacyjna usługa na polskim rynku tłumaczeń - TŁUMACZENIA POTWIERDZONE -  wierność i jakość potwierdzona pieczęcią biura tłumaczeń

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka).

Tłumaczenia potwierdzone wykonane w Polsce i opatrzone dwujęzyczną pieczęcią (język polski oraz język angielski) są w większości przypadków bezproblemowo honorowane na całym świecie we wszystkich urzędach i instytucjach oraz zawsze tam, kiedy nie jest wymagane tłumaczenie poświadczone, gdzie nie ma instytucji tłumacza przysięgłego (np. Litwa) lub przedstawienie tłumaczenia uwierzytelnionego jest niemożliwe lub mocno utrudnione. Szczegółowe informacje o każdym języku tutaj.

 

Procedury związane z zamówieniem tłumaczenia pisemnego