Tłumacz języka niemieckiego - język niemiecki

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia pisemne zwykłe w kombinacji język polski - język niemiecki - język polski na terenie całego kraju. Tłumaczenia przyjmujemy i dostarczamy pocztą, osobiście, faksem lub pocztą elektroniczną. Współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi tłumaczami języka niemieckiego w kraju i za granicą. Oferujemy również tłumaczenia z języka niemieckiego na język obcy - kliknij tutaj

 
 

Ogólnopolska infolinia: 22 290 22 30 | fax: 22 244 22 07 

e-mail: info@tlumacz.com.pl - tel: 693 333333, 691 777777, 609 999999

Informacje dodatkowe o języku niemieckim

  Język: niemiecki
  Język oficjalny: Niemcy, Austria
  Grupa językowa: II
  Stawka za 1 stronę tłumaczenia: od 35 zł netto
  Stawka za 1 godzinę pracy native'a: od 100 zł netto
  Ilość tłumaczy: 68
  Tłumaczenia uwierzytelnione: TAK - bez ograniczeń, całą dobę
  Tłumaczenia potwierdzone: TAK
  Tłumaczenia ustne: TAK - bez ograniczeń, cała Polska, całą dobę
  Terminy realizacji: na bieżšco, bez ograniczeń
  Informacje dodatkowe:  
 
 

Język niemiecki – język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. W rzeczywistości stanowi on grupę kilku języków zachodniogermańskich, które często są określane jako języki niemieckie; standardowy język niemiecki (Standard Hochdeutsch) oparty jest na Biblii Marcina Lutra, która z kolei opiera się na języku mówionym w Górnej Saksonii i Turyngii.

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna promocja - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Szanowny Kliencie. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych technologii wspierających pracę tłumacza takich jak SDL Trados Studio 2011 - nasza baza zawiera ponad 15 milionów przetłumaczonych stron, oficjalnych dokumentów UE, aktów prawnych, ustaw, norm, rozporządzeń oraz tekstów technicznych i specjalistycznych. Korzystanie z programów komputerowych wspierających pracę tłumacza zapewnia spójność słownictwa i wysoką jakość przekładu.

 

 

        

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.