Warszawa - Europejskie Biuro Tłumaczeń w samym sercu Warszawy

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Szanowni mieszkańcy Warszawy i okolic, Europejskie Biuro Tłumaczeń oferuje całodobowy dyżur tłumacza przysięgłego języka angielskiego w samym sercu Warszawy za jedyne 29 zł netto za stronę bez względu na tryb tłumaczenia.  Wszystkie tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) z języka angielskiego oraz na język angielski wykonujemy do 72 (do 20 stron). Więcej informacji o usłudze tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wszystkie tłumaczenia traktujemy priorytetowo i przekazujemy niezwłocznie do realizacji!

 

Tłumaczenia pisemne we wszystkich językach świata

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia pisemne we wszystkich językach świata (pełna lista dostępnych języków tutaj) oraz tłumaczenia ustne (pełna lista dostępnych języków tutaj). Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie firmy z Warszawy i okolic oraz osoby prywatne. Nasze specjalna oferta dla firm - kliknij tutaj.

Usługi dodatkowe dostępne na terenie Warszawy i okolic

Native speaker - usługa kontaktowa

W każdej chwili możesz zlecić nam wykonanie połączenia telefonicznego w dowolnym kraju, które zostanie wykonane przez native speakera danego języka. Uzyskamy wszelkie informacje oraz załatwimy każdą sprawę.

 
Native speaker - podkłady głosowe, nagrania lektorskie

Potrzebujesz profesjonalnego podkładu głosowego wykonanego przez native speakera danego języka? Oferujemy podkłady lektorskie w ponad 50 językach w tym we wszystkich językach Unii Europejskiej.

 
Wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych

U nas możesz wynająć dowolny sprzęt niezbędny do organizacji tłumaczenia ustnego (kabinowego) na terenie całego kraju. Posiadamy niezbędny sprzęt w 11 lokalizacjach.

 
Rozmowy kwalifikacyjne w języku obcym

Chcesz obiektywnie dokonać oceny językowej kandydatów do pracy w Twojej firmie lub przeprowadzić ogólny test kompetencji językowej? Oferujemy szeroki zakres usług językowych dla Działów Kadrowych i firm HR.

 
Legalizacja dokumentów w MSZ

Nie musisz przyjeżdżać osobiście do Ministerstwa, aby dokonać legalizacji dokumentów. Z przyjemnością zrobimy to za ciebie a zalegalizowane dokumenty odeślemy pod dowolny adres!

 
Międzynarodowe opinie prawne

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa z zagranicznymi kancelariami prawnymi. Dzięki naszym regionalnym przedstawicielom twoja opinia prawna może być gotowa już następnego dnia.

 
Poświadczenie tłumaczenia przez Ambasadę / Konsula

W przypadku braku tłumacza przysięgłego danego języka tłumaczenie należy poświadczyć przez Konsula kraju w którym dany język jest językiem urzędowym. Pośredniczymy w tym procesie we wszystkich dostępnych językach.

 
Uzyskanie apostille na dokumentach

Nie musisz osobiście stawiać się w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, aby uzyskać niezbędne apostille. Z przyjemnościż zrobimy to za ciebie zarówno w stosunku do naszych tłumaczeń jak i każdych innych dokumentów.

 
Windykacja międzynarodowa

Oferta dla firm windykacyjnych w Polsce oraz innych podmiotów gospodarczych w Warszawie i okolicach. Pomagamy w kontakcie oraz uruchamianiu stosownych procedur windykacyjnych we wszystkich krajach w których posiadamy swoje biura, przedstawicieli lub współpracowników. Pełna lista tutaj.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 290 22 30  (ogólnopolska infolinia) lub elektroniczny: info@tlumacz.com.pl

        

 

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy