Tłumacz języka czeskiego - język czeski

Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia pisemne zwykłe w kombinacji język polski - język czeski - język polski na terenie całego kraju. Tłumaczenia przyjmujemy i dostarczamy pocztą, osobiście, faksem lub pocztą elektroniczną. Współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi tłumaczami języka czeskiego w kraju i za granicą. Oferujemy również tłumaczenia z języka czeskiego na język obcy - kliknij tutaj

 
 

Ogólnopolska infolinia: 22 290 22 30 | fax: 22 244 22 07 

e-mail: info@tlumacz.com.pl - tel: 693 333333, 691 777777, 609 999999

Informacje dodatkowe o języku czeskim

  Język: czeski
  Język oficjalny: Czechy
  Grupa językowa: III
  Stawka za 1 stronę tłumaczenia: od 39 zł netto
  Stawka za 1 godzinę pracy native'a: od 100 zł netto
  Ilość tłumaczy: 27
  Tłumaczenia uwierzytelnione: TAK
  Tłumaczenia potwierdzone: TAK
  Tłumaczenia ustne: TAK - (bez ograniczeń)
  Terminy realizacji: na bieżąco, do 30 stron dziennie
  Informacje dodatkowe:  
 
 

Język czeski (czes. čeština lub český jazyk) – język z grupy zachodniosłowiańskiej języków słowiańskich, stanowiących część rodziny języków indoeuropejskich. Najbliżej spokrewniony jest ze słowackim, polskim, kaszubskim oraz dwoma językami łużyckimi. Wywodzi się z języka praindoeuropejskiego za pośrednictwem języka prasłowiańskiego. W mowie rozwijał się od X wieku. Pierwsze zabytki języka czeskiego pochodzą z XII stulecia; język literacki rozwinął się w XIV w..

 

Całodobowy dyżur zespołu tłumaczy przysięgłych języka angielskiego - tylko 29 zł za stronę - specjalna promocja - zapraszamy! Więcej informacji tutaj.

Szanowny Kliencie. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszych technologii wspierających pracę tłumacza takich jak SDL Trados Studio 2011 - nasza baza zawiera ponad 15 milionów przetłumaczonych stron, oficjalnych dokumentów UE, aktów prawnych, ustaw, norm, rozporządzeń oraz tekstów technicznych i specjalistycznych. Korzystanie z programów komputerowych wspierających pracę tłumacza zapewnia spójność słownictwa i wysoką jakość przekładu.

 

Atrakcyjne ceny. Krótkie terminy. Wysoka jakość.