Nasza oferta

Tłumaczenia zwykłe w Ostrołęce

Tłumaczenia pisemne we wszystkich językach świata dostępne już dzisiaj dla firm i osób prywatnych w Ostrołęce i okolicach. Czas realizacji do 72 godzin obejmuje następujące języki: abchaski, afrykanerski, albański, amharski, angielski, arabski, azerski (azerbejdżański), baskijski, bengalski, birmański, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czarnogórski, czeczeński, czeski, dari, duński, estoński, fidżyjski, flamandzki, fiński, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, indonezyjski, islandzki, japoński, kataloński, kazachski, kirgiski, koreański, kurdyjski, litewski, łotewski, łaciński, macedoński, malajski, maltański, mongolski, mołdawski, nepalski, niderlandzki, niemiecki, norweski, ormiański, paszto, pendżabi, perski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, somalijski, szwedzki, tadżycki, tajski, tamilski, turecki, turkmeński, ukraiński, urdu, uzbecki, wietnamski, węgierski oraz włoski) a także tłumaczenia ustne.

Tłumaczenia przysięgłe (poświadczone)

Dla naszych Klientów w Ostrołęce uruchomiliśmy całodobowy dyżur tłumacza przysięgłego języka angielskiego przez cały rok. Wykonujemy również tłumaczenia uwierzytelnione z oraz na wszystkie pozostałe języki wyszczególnione na liście tłumaczy przysięgłych. Szczegółowe informacje o każdym języku oraz naszej aktualnej ofercie uzyskasz klikając na poniższy link. W razie zainteresowania naszą ofertą uprzejmie prosimy o przesłanie dokumentów w formie elektronicznej na adres: info@tlumacz.com.pl. Naszą ofertę przedstawimy w ciągu 60 minut w dniu robocze w godzinach od 08:00 do 18:00 lub do 24 godzin w dni wolne od pracy. W sytuacjach nagłych prosimy o kontakt z Działem Tłumaczeń Ekspresowych. Zgodnie z ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego oraz rozporządzeniem - strona tłumaczenia poświadczonego obejmuje 1125 znaków ze spacjami tekstu wynikowego..

Tłumaczenia potwierdzone

Tłumaczenie potwierdzone to tłumaczenie wykonane zgodnie ze standardami obowiązującymi jak w przypadku tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych, poświadczonych) jednak potwierdzenie wierności tłumaczenia dokonane jest przez biuro tłumaczeń pieczęcią oraz podpisem i pieczęcią tłumacza (lub koordynatora tłumaczy danego języka). Polecamy tę usługę szczególnie w przypadku języków rzadkich, które nie są wyszczególnione na liście tłumaczy przysięgłych. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia ekspresowe 24/7

Całodobowe tłumaczenia ekspresowe "na wczoraj..." - 24 godziny na dobę, 365 dni w roku - nie trać czasu, prześlij pliki już teraz na adres e-mail: ekspres@tlumacz.com.pl, który jest przekierowany automatycznie i bezpośrednio na dyżurny czerwony telefon naszego biura - Państwa zlecenie zostanie przetworzone w pierwszej kolejności. w sytuacjach nadzwyczajnych lub w przypadku braku odpowiedzi w ciągu 60 minut w godzinach 09:00 - 17:00 prosimy o kontakt bezpośredni pod numerem telefonu: 693 333 333.

Legalizacje dokumentów oraz apostille

Wykonujemy wszystkie legalizacje wykonywane przez polskie urzędy oraz Ambasady innych krajów. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z procedurami legalizacyjnymi dotyczącymi poszczególnych urzędów lub Ambasad. Szczegółowe informacje dotyczące legalizacji w danym urzędzie lub Ambasadzie znajdują się tutaj. Nie musisz już jechać do Warszawy lub tracić czas na załatwianie procedur legislacyjnych! Z przyjemnością zrobimy to za Ciebie w 24 lub 72 godziny, a podstemplowane dokumenty odeślemy kurierem pod wskazany adres.

Wynajem sprzętu konferencyjnego

Nasze biuro oferuje wynajem sprzętu konferencyjnego do tłumaczeń symultanicznych na terenie całego kraju. Oprócz własnego sprzętu do Państwa dyspozycji mamy również sprzęt naszych regionalnych partnerów. Minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł. Nie zajmujemy się wynajmem poszczególnych elementów takich jak laptop, dyktafon, stojak, mównica, itd. Prosimy w pierwszej kolejności o kontakt mailowy. Do kontaktu telefonicznego zapraszamy tylko w przypadku projektów tłumaczeniowych organizowanych przez nasze biuro tłumaczeń